BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nisanur - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün kiminle tanışacağımızın merakıyla hastanemizin Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Orada miniğimiz Nisanur ile tanıştık. Nisanur 16 yaşında ve Hodgkin Lenfoma (Bir çeşit lenf kanseri) tanısıyla fakültemizde tedavi görmekte. Nisanur ile tanıştıktan sonra ne yapmak istediğini sorduk ve önce Jenga sonra Uno oyununu oynamaya başladık. Miniğimizle sohbet etmeye başladık. Nisanur ile sohbetimiz esnasında en sevdiği rengin siyah olduğunu öğrendik. Ayrıca ileride polis olmak istediğini söyledi. Sohbete ve oyun oynamaya ayrılan sürenin sonuna geldik. Gitmeden önce de miniğimize dileğini sorduğumuzda "Bisiklet" cevabını aldık. Siz de Nisanur'un dileğini gerçekleştirip tatlı tebessümüne ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin karşılanacağını öğrenince hemen büyük bir sevinçle aileyle iletişime geçtik. Dileğinin karşılanması hem miniğimizi hem de bizi çok sevindirdi. Bisikleti eline ulaştığında da çok sevdiğini ve bol bol sürüp, keyifle dolaşacağını söyleyip bize teşekkür etti. Onun mutluluğu hepimizi çok mutlu etti. Miniğimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: