BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nazmi - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün kiminle tanışacağımızın merakıyla hastanemizin Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Orada miniğimiz Nazmi ile tanıştık. Nazmi 9 yaşında ve T-ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla fakültemizde tedavi görmekte. Nazmi ile tanıştıktan sonra ne yapmak istediğini sorduk ve Buz Tuzağı oyununu oynamaya başladık. Miniğimiz çok konuşkan bir çocuktu ve hemen sonrasında birbirimize ısındık, sohbet etmeye başladık. Nazmi ile sohbetimiz esnasında en sevdiği rengin kırmızı olduğunu öğrendik. Ayrıca ileride çiğ köfte ustası olmak istediğini söyledi. Sohbete ve oyuna dalmışken zamanın nasıl geçtiğini anlamadık ve ayrılan sürenin sonuna geldik. Gitmeden önce de miniğimize dileğini sorduğumuzda "Kırmızı Bisiklet" cevabını aldık. Siz de Nazmi'nin dileğini gerçekleştirip tatlı tebessümüne ortak olmak ister misiniz?

Miniğimiz Nazmi’nin hediyesi elimize ulaştığında çok heyecanlandık. Hemen ailesiyle iletişime geçtik ve Nazmi’ye bisikletini ulaştırdık. Nazmi bisikletini çok beğendiğini ve tam istediği gibi olduğunu söyledi. Onun mutluluğu bizi de mutlu etti. Miniğimizin sevincine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: