BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mustafa Enes - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün yeni bir miniğimizle tanışacak olmanın heyecanıyla Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Odaya girdiğimizde bizi heyecanla bekleyen 16 yaşında ve Ewing Sarkomu (Bir çeşit kemik tümörü) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte olan Mustafa Enes ile tanıştık. Yanımızda getirdiğimiz Kızma Birader ve Jenga oyunu ile keyifli bir sohbet başladı. Kızma Birader’de iyi olan arkadaşımız bizi yenerek oyunu kazandı. Elektrik elektroniğe çok meraklı olduğundan bahseden Mustafa Enes ileride Elektrik ve Elektronik Mühendisi olmayı hayal ettiğini söyledi. Ziyaretimizin sonuna geldiğimizde dileğini sorduk ve arkadaşımız "Uzaktan Kumandalı Araba" istediğini söyledi. Tanıştığımıza çok memnun olduğumuz miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna katkıda bulunmak ister misiniz?

Mustafa Enes'in dileği elimize ulaştığında büyük bir heyecanla ailesiyle iletişime geçtik. Arkadaşımızın hastanede olmadığını öğrendiğimizde bekletmemek için hediyeyi kargoya verip ona ulaşacağı zamanı beklemeye başladık. Enes hediyesini aldığında büyük bir heyecanla bize ulaştı. Arkadaşımızın dileğini gerçekleştirerek kocaman bir mutluluğa vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: