BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Medine - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

1 1

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün kiminle tanışacağımızın merakı içinde hastanemizin Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Orada Medine ile tanıştık. Medine 16 yaşında ve Ewing Sarkomu (Bir çeşit kemik tümörü) tanısıyla fakültemizde tedavi görmekte. Medine ile tanıştıktan sonra ne yapmak istediğini sorduk ve önce Uno devamında Jenga oynadık. Medine çok konuşkan ve neşeliydi. Oyun sonrasında birbirimize ısındık, sohbet etmeye başladık. Medine ile sohbetimiz esnasında ileride kanserli çocuklarla ilgili psikolojik danışman olmak istediğini öğrendik. Oynarken de çok eğlenceli vakit geçirdik. Sohbete ve oyuna dalmışken zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, ayrılan sürenin sonuna geldik. Gitmeden önce de Medine'ye dileğini sorduğumuzda "Oversize Kot Ceket" cevabını aldık. Siz de Medine'nin dileğini gerçekleştirip tatlı tebessümüne ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin dileği elimize ulaştığında büyük bir heyecanla ailesiyle iletişime geçtik. Medine'nin hastanede olmadığını öğrendiğimizde bekletmemek için hediyeyi kargoya verip miniğimize ulaşacağı zamanı beklemeye başladık. Medine hediyesini aldığında büyük bir sevinçle bize ulaştı. Miniğimizin dileğini karşılayarak yüzündeki tebessüme vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: