BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

EDANUR - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

1 1

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Fakültemizin ilk ziyaretini yapacak olmanın heyecanıyla hastanemizin Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Kiminle tanışacağımızı bilmeden Edanur isimli minik prensesin odasına girdik. 5 yaşında olan Edanur, Medullablastom tanısı (Merkezi sinir sistemi tümörü) ile fakültemizde tedavi görmektedir. Önce Edanur ile tanıştık ve boyama kitabından kendisinin seçtiği prenses resimlerini rengarenk boyadık. Edanur'un el becerisi oldukça gelişmişti ve kendisi bize oyun hamurundan çilekli bir pasta yaptı. Edanur oyun esnasında en sevdiği tatlının çilekli pasta ve en sevdiği rengin de pembe olduğunu söyledi. Süremizin sonuna gelirken Edanur'a onunla vakit geçirmekten çok hoşlandığımızı söyledik ve bizden bir dilek dilemesini istedik. O da bizden ''Oyuncak Prenses Bebek'' istedi. Siz de onun ''Oyuncak Prenses Bebek'' dileğini gerçekleştirerek yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmak istemez misiniz?

Neşeyle uyandığımız bir sabah Edanur'un hediyesinin geldiğini öğrenir öğrenmez ailesi ile iletişime geçtik. Edanur'un taburcu olduğunu öğrendik. Vakit kaybetmeden miniğimizin güzel hediyesini kargoladık. Miniğimiz kargosunu alır almaz bizimle iletişime geçti. Hediyesini çok beğendiğini söyledi. Miniğimizin yüzündeki gülümsemeye katkı sağlayan ve onun gönlünde yer edinen gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: