BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyza Nur - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bir çarşamba günü kiminle tanışacağımızın heyecanı içinde fakültemizin Onkoloji servisinin yolunu tuttuk ve orada Beyza Nur ile tanıştık. 15 yaşında olan Beyza Nur’un, Nöroblastom (Bir çeşit sinir sistemi kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi gördüğünü öğrendik. Beyza Nur ile tanıştıktan sonra ona getirdiğimiz oyunlardan bahsettik. Jenga ve Uno oynamayı öğrenmek istedi, birlikte oyunlarımızı oynamaya başladık. Sohbet ettiğimiz esnada büyüdüğünde psikoloji okumak istediğini öğrendik. Boş zamanlarında da boncuklardan takı yapmayı çok seviyormuş. Bir taraftan sohbet edip bir taraftan da oyun oynarken ona bir dilek hakkı olsa ne isteyeceğini sorduğumuzda biraz düşündü ve “Kum Saati” istediğini söyledi. Siz de Beyza’nın dileğini gerçekleştirip onun sevincine ortak olmak ister misiniz?

Beyza Nur’un hediyesi elimize ulaştığında heyecanla ailesi ile iletişime geçtik ve hastanede olduklarını öğrendik. Hemen uygun bir zaman ayarlayıp ona hediyesini teslim ettik. Beyza hediyesini çok beğendi. Dileği gerçekleştirerek hem bizi hem Beyza Nur’u mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: