BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arda - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bir ilkbahar havasını anımsatan perşembe günü uzun zaman sonra ziyaret yapacak olmanın ve Arda’yla tanışacak olmanın heyecanıyla hastanenin yolunu tuttuk. Koşarak Onkoloji servisine gittik ve bizi heyecanla bekleyen Arda’nın yanına girdik. Küçüğümüzün 12 yaşında AML (Kan kanseri) tedavisi gördüğünü öğrendik. Arda ile tanıştıktan sonra ona getirdiğimiz oyunlardan bahsettik ve hangisini oynamak istediğini sorduk. Jenga'yı seçmesi üzerine büyük bir heyecanla oynamaya başladık. Dengeyi sağlamada çok başarılı olan Arda bir yandan da bizimle sohbet etmeye başladı. Bize Galatasaraylı olduğunu bu yüzden de en çok kırmızı ve sarı renklerini sevdiğinden bahsetti. Resim çizmeyi çok sevdiğini büyüyünce belki ressam bile olabileceğini söyledi. Oyunlarımızı oynadıktan sonra bizimle vakit geçirdiği için ona teşekkür ettik ve bir dahaki gelişimizde bizden hediye olarak ne istediğini sorduk. Biraz düşündükten sonra bize bir "Boyama Kalemi Seti" getirebileceğimizi söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Arda’nın hediyesi bize ulaşınca çok sevinerek ailesiyle iletişime geçtik ve hastanede olduklarını öğrendik. Heyecanla yanına gittik ve hediyesini teslim ettik. Arda hediyesini çok beğendi ve onlarla güzel resimler yapacağını söyledi. Miniğimizin mutluluğuna katkıda bulunan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: