BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emrullah - Mustafa Kemal Tıp Fakültesi

Mustafa Kemal Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Emrullah'ın hastanemize geldiğini duyunca koşarak yanına gittik. 10 yaşındaki Emrullah Epidermolizis Bülloza (bir çeşit deri hastalığı) tanısıyla hastanemizin pediatri servisinde tedavi olmakta. Hastaneye geldiğimizde onu serviste bisiklet sürerken yakaladık. Çok girişken ve konuşkan olan Emrullah sohbetimize hemen dahil oldu. Sohbetimiz sırasında en sevdiği rengin kahverengi olduğunu öğrendik. Ona hediye götürdüğümüz boyama defterindeki kelebekleri birlikte kahverengiye boyadık.  Müzik dinlemeyi çok sevdiğini söyleyen Emrullah'la şarkı bile dinledik. Sohbetimize devam ederken polis olmak istediğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise akülü polis arabası istediğini söyledi. Minik Emrullah'ın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bugün bizim için çok heyecanlı bir gündü. Emrullah'a hediyesini vermek için o kadar çok beklemiştik ki. Ve en sonunda dayanamadık biz götürmeye karar verdik. Hediyeyi görünce o kadar çok sevindi ki gittiğimiz yola fazlasıyla değdi. Emrullah’ın yüzündeki kocaman gülümseme etrafındaki bütün insanları etkiledi. Dileği gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: