BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elanur - Mustafa Kemal Tıp Fakültesi

Mustafa Kemal Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

  • Bugün  pediatri servisinde güzeller güzeli kızımız Ela ile tanıştık. Ela 8 yaşında ve epidermolizis bülloza (bir çeşit cilt hastalığı) hastası. Ela başta çok çekingendi ama yanımızda getirdiğimiz resim defterini görünce çok mutlu oldu. Kaç gündür resim yapmak istiyormuş ama boya kalemi ve resim defteri bulamamış miniğimiz. Resim defterini görünce hemen bir şeyler çizmeye başladı hatta ilk başta resim çizerek anlaştık. Birlikte çok güzel resimler çizip odasına astık. Boya kalemleriyle resim yaparken en çok kırmızı ve pembe rengini sevdiğini söyledi."Bir kırmızı bisikletim olsun istiyorum" dedi. Böylece minik Ela'nın dileğini öğrenmiş olduk.Hatta resim defterine bir kırmızı  bisiklet bile çizdik .Ela bize çok alıştı biz de Ela' yı çok sevdik. Siz de sevimli Ela' nın yanaklarındaki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz? 


(Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi)

Sabah uyandığımızda güne büyük bir heyecanla başlayıp Ela’mızı aradık . Çünkü hastaneden çıktığı icin hediyesini onu bekletmemek adına kargolamıştık . Hediyesinin ona ulaşıp ulaşmadığını merak ettik . Ve ulaştığını öğrendik . Bu bizi de onu ettiği gibi çok mutlu etti . Bizi en kısa sürede görmek istediğini söyledi aynı zamanda Ela’mız ve bu bizi çok daha mutlu etti . Miniğimizin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz .

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: