BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Efe Burhan - Mersin Tıp Fakültesi

Mersin Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşin her sabah parlayarak içimizi aydınlattığı günlerden bir cuma gününde mutluluk saçmak için Hematoloji Servisi'ne doğru yola çıktık. Bizimle eğlenmeyi bekleyen miniklerimizle karşılaşmanın hevesindeydik.

Serviste bizi efendiliği ve akıllılığıyla gönlümüzü fetheden arkadaşımız Efe karşıladı. Efe, Akut Lenfoblastik Lösemi (Bir çeşit kan hastalığı) sebebiyle tedavi görüyor. Efe ile çok güzel sohbet ettik. Bize bilgisayar oyunlarını çok sevdiğinden bahsetti. Onunla oyunlar hakkında sohbet ettik. Bu konuda epey bilgili olsa gerek, oynadığı birçok oyunu bilmiyorduk ve bize çok şey öğretti. Ama güzel olan tarafı da bilgisayar oyunlarına ayırdığı vakit belliymiş. Annesinin müsaadesiyle oynuyormuş. Özellikle spor alanına çok daha ilgili bizim miniğimiz. Beraber mahalle maçları yaptığımız zamanlardan konuştuk. O da bizim gibi mahalle maçlarını çok seviyormuş. Basketbol oynamayı da çok seviyormuş ve bu konuda çok iyiymiş. Ama daha çok sevdiği bir şey varsa o da bisiklet sürmekmiş. 

Onunla oyun oynarken de sohbetimize devam ettik elbette. Zamanın nasıl aktığını fark etmediğimiz ziyaretimizdeki hoşsohbet miniğimiz bize yeşil rengini ne kadar çok sevdiğinden bahsetti. Dileğini sorduğumuzda "Yeşil Bir Bisiklet"inin olmasını çok istediğini söyledi.

Siz de bizi bu denli eğlendiren miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzünde daha çok gülücük açmasını sağlamak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: