BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tuana - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Kronik Akciğer hastalığı nedeniyle tedavi gören 10 yaşındaki güzel miniğimiz Tuana ile tanıştık. Tatlı miniğimizle yanımızda getirdiğimiz Süper Doktor oyununu oynadık, Tuana'nın hayali de doktor olmakmış zaten ve bu oyunda da çok iyiydi. Adam asmaca oynadık, çok eğlendik. Oyun oynarken sohbet de ettik miniğimizle. Açık maviyi ve Elsa'yı çok seviyormuş Tuana. Öyle ki doğum gününde mavi elbisesiyle çekindiği fotoğrafını gösterdi annesi. 'Fotoğraf çekmeyi sever misin?' diye sorduk, fotoğraf çekmek yerine çekinmeyi daha çok seviyormuş güzel çocuğumuz. Sohbet esnasında dileğini de öğrendik Tuana'nın. Bizden dileği de Barbie'nin Muhteşem Karavanı oldu. Siz de güzel Tuana'nın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Tuana'nın hediyesini teslim etmek için bugün onu hastanede ziyaret ettik. Aynı onun elimizdeki kocaman paketi gördüğündeki gibi bizim de içimiz içimize sığmıyordu. Sonra büyük bir heyecan ve merakla Tuana'yla birlikte hediyeyi açtık. Her detayı düşünülmüş büyüleyici bir karavan. Beraber her detayını keşfetmeye çalıştık. Tuana hiç beklemiyordu ve en sevdiği şeylerden biri olan karavanı görünce gözlerindeki ışığı fark etmemek imkansızdı. Miniğimize bu güzel heyecanı ve mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: