BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şeyma Nur Sena - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir bahar sabahında oyuncaklarımızı alıp İmmünoloji servisinin yolunu tuttuk. Serviste tedavi gören Şeyma Nur Sena ile tanıştık. Şeyma Nur Sena 11 yaşında ve hastanemizde İmmün Yetersizlik tanısıyla tedavi görmekte. Miniğimizle boyama yaparken en sevdiği çizgi filmin Rafadan Tayfa olduğunu ve favori karakterinin Kamil olduğunu söyledi. İleride hangi mesleği yapmak istediğini sorunca aşçı cevabını aldık. Annesi de mutfağa karşı özel bir ilgisinin olduğunu belirtti. Mutfağa olan ilgisini öğrenince oyun hamurundan pizza ve kurabiye yaptık. İngilizceyi sevdiğini duyunca bize bir şarkı söylemesini istedik. Kendi kadar sesi de güzel olan miniğimiz ezberlediği sureleri de bizimle paylaşmak istedi. Ziyaretimizi sonlandırmadan önce miniğimize dileğini sorduk ve "Mutfak Seti" cevabını aldık. Siz de miniğimizin dileğini karşılayarak mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Şeyma Nur Sena'nın hediyesi bize ulaştığında çok sevindik. Hemen ailesi ile iletişime geçtik ve hastaneden taburcu olurken hediyesini teslim ettik. Hediyesini gören Şeyma'nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Dileğini gerçekleştirip Şeyma'nın mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: