BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 7197 - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün servisimizde çok zeki ve eğlenceli 17 yaşındaki çocuğumuz ile tanıştık. Kendisine getirdiğimiz çizgi romanı ilgiyle inceledikten sonra  hep birlikte Jenga oynadık. Hemşireler ve diğer hasta yakınları dahil herkes heyecanla bizim panikleyişimizi izledi, her yıkılışında birlikte gülüştük. Oyunun kurallarını dikkatle takip edip bize de öğretti. Bu dikkatinin sebebi ise sıkı bir satranç oyuncusu olmasıymış ancak kendisine ait bir satranç takımı yokmuş. Ona yeni satranç takımını siz hediye edip çocuğumuzu mutlu etmek ister misiniz?

Çocuğumuz bugün heyecanla beklediği satranç takımına kavuştu. :) Bu sevinci birlikte yaşayamadığımız için üzülsek de onu daha fazla bekletmek istemedik. Hemen bugün büyük bir ilgiyle çok sevdiği satrancı oynamaya devam edeceğine eminiz. :) Çocuğumuzu bu zevkiyle tekrar buluşturan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: