BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 4739 - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bir öğle arasında tanışıyoruz minik prensesimiz ile.6 yaşındaki miniğimiz hastanemizin nöroloji servisinde epilepsi (bir çeşit sinir hastalığı) tedavisi görüyor. Gece uyumadığı için biraz uykulu olsa da çabucak kaynaşıp oyunlar oynamaya başlıyoruz. Panda ve fare kuklalarımızı konuşturuyoruz ve çok eğleniyoruz. En sevdiği rengin kırmızı olduğunu öğrendiğimiz kızımız evcilik oynamayı ve annesine şakadan yemekler yapmayı çok seviyormuş. Bir de abisi olan minik prensesimiz bize onu ne kadar sevdiğinden de bahsediyor. 3 boyutlu kitabımıza bakarken de hayvanların gerçekliği bizi hayrete düşürüyor. Daha sonra ‘Bil Bakalım Kim?’ oyununu da oynayarak bir sonraki buluşmamız için sözleşerek ayrılıyoruz minik prensesimizin yanından.

Güzeller güzeli prensesimize hayallerini yaşatmak isterseniz ona oynadıkça güzel anılar biriktireceği bir Barbie bebek evi hediye edebilirsiniz. :)

Gönüllümüzün gönderdiği hediyeyi minik prensesimize ulaştırdığımızda sesindeki mutluluk duyulmaya değerdi. Oyuncağı ile vakit geçirmek çok hoşuna gitmiş olmalı ki okula gitmeyi aklından çıkarmış. Bu mutluluğa vesile olduğu için gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: