BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hüseyin - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde tedavi gören 6 yaşındaki yakışıklı prensimiz Hüseyin'i ziyarete gittik. Birlikte oyun oynadık, sohbet ettik ve çok eğlendik. Yanımızda getirdiğimiz Süper Doktor oyununu büyük bir zevkle oynadık. Oyunda hepimizden daha iyiydi. Bize büyüyünce polis olmak istediğini söyledi heyecanlı miniğimiz. Aynı zamanda uzaktan kumandalı arabaları da çok seviyormuş. En sevdiği renk ise maviymiş. Arabalardan bahsedince gözleri ışıldayan Hüseyin'e dileğini sorduğumuzda uzaktan kumandalı polis arabası istediğini söyledi. Hüseyin'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Bugün Hüseyin'e hediyesini vermeye gittik. Bizi elimizde paketle görünce mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Paketini heyecanla açtı ve arabasını görünce çok mutlu oldu. Miniğimizin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: