BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hakan - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin çocuk nöroloji servisinde yatmakta olan 17 yaşındaki Hakan ile çok keyifli zaman geçirdik. Hakan odasına gittiğimizde canı sıkılmış uzanıyordu bizi gördüğünde biraz şaşırdı. Kendisi ile kaynaşmakta zorlanmadık gayet sevecen ve güler yüzlüydü. Birlikte kelime oyunu oynadık ve ortaya çok yaratıcı kelimeler çıktı :) . Sohbeti çok keyifli olan Hakan bize çılgın okul günlerini anlattı biraz haylaz bir öğrenci olduğunu öğrendik. Çocukluğunda da yerinde duramazmış annesinden duyduğumuza göre. Hayattaki en büyük keyiflerinden biri ise bu çılgın arkadaş grubu ile vakit geçirip gezmekmiş. İlerleyen zamanda muhasebeci olmayı istiyor, bizim bu yolda onun başarılı olacağına dair inancımız sonsuz. Gezmeye çok düşkün olan çocuğumuzun dileği ise bir spor ayakkabı oldu. İyi ki Hakan ile karşılaştık ve onunla çok keyifli zamanlar yaşadık.  

Onunla oynadığımız oyunların zevki damağımızda kalan çocuğumuz Hakan hediyesini alır almaz bizi aradı ve teşekkürlerini iletti. Mutluluğuna şahit olmak ve sağlık durumunun şu an daha iyi olduğunu duymak bizi çok mutlu etti. Umarız ki gezmeye çok düşkün olan çocuğumuz yeni ayakkabısı ile hep güzel, mutlu ve sağlıklı adımlar atar. Gönüllümüze Hakan'ın dileğini gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: