BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gülsüm - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatmakta olan Gülsüm ile tanıştık.Gülsüm 13 yaşında ve 8. sınıf öğrencisi. Hastanemizde dün Crohn sendromu (Sindirim sisteminde görülen iltihabi bir hastalık)  tanısı konulmuş. Gülsüm bu yıl lise sınavına hazırlanıyor. Hedefi fen lisesi olan Gülsüm çok zeki bir kız. Kitap okumayı çok seviyor ve odaya girdiğimizde gördüğümüz kalın kitapları görünce şaşırıyoruz. Hastane odasında yatmaktan sıkılan miniğimiz bizi görünce çok seviniyor. Birlikte 'Bil Bakalım Kim?' oyununu oynayıp sohbet ediyoruz. Gülsüm büyüyünce eczacı olmak istediğini söyledi .Zeka ve kutu oyunlarını seven Gülsüm ziyaretimizin sonunda bizden Monopoly istiyor. Siz de Gülsüm'ün bu dileğini gerçekleştirip onun o güzel yüzünde bir gülücüğe vesile olmak ister misiniz?

Bugün Gülsüm'ün hediyesini vermek için hastaneye gittik. Hediye elimize ulaştığından beri Gülsüm'e vermek için sabırsızlanıyorduk. Hastaneye gidip kapıda karşıladık meleğimizi. Gülsüm bizi görünce çok mutlu oldu. Annesi sürekli bizden bahsettiğini söyleyince biz de çok mutlu olduk. Gülsüm'e hediyesini verdik. Çok sevindi. Ona bu mutluluğu yaşatan değerli gönüllümüze ve Leyla'dan Sonra ailesine çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: