BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatih - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde tedavi gören Fatih'le tanıştık. 13 yaşındaki çocuğumuzun hastalığı Diyabetes Mellitus (insülin eksikliği). 3 yıl önce tanısı konulmuş ve durumu şu anda da iyiye gidiyor. Fatih çok sakin, sempatik ve efendi bir çocuk. Birlikte oyun oynayıp biraz sohbet ettik Fatih'le. İlk defa Uno oynamasına rağmen bizi yendi şanslı çocuğumuz. Sohbet ederken Fatih'in Fenerbahçe'li olduğunu öğrendik dileği de Fenerbahçe forması. Fatih'i dileği ile kavuşturup onu mutlu etmek ister misiniz? 

Fatih'in hediyesinin geldiğini görünce hemen ailesiyle iletişime geçtik. Ailesi hastaneye gelemeyince biz de kargoyla hediyeyi eve gönderdik. Hediye Fatih'e ulaşınca bize çok teşekkür etti ve hediyesiyle birlikte fotoğrafını gönderdi. Biz de Leyla'dan Sonra ailesi ve gönüllüsüne çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: