BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 7 yaşındaki Emirhan’ı ziyaret ettik. Emirhan Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) nedeni ile hastanemizde tedavi görüyor. Emirhan çok mutlu ve hayata güzel bakan bir çocuk, her yeni oyunda heyecanını bize hareketleriyle ve bakışlarıyla gösterdi. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor olmak istediğini söyledi bizlere. Oynadığımız Süper Doktor oyunundaki maharetine şahit olduğumuz için biz de hiç şaşırmadık doktor olmak istediğine. Vakit geçtikçe Emirhan bize oyunları çok sevdiğini çokça belirtti. Ziyaretimizin amaçlarından biri olan dileğini sorduğumuzda Emirhan bize Süper Doktor oyununu çok istediğini belirtti. Onun bu dileğini gerçekleştirmek her oynadığında gözlerindeki parlamaya sebep olmak ister misiniz? 

Emirhan’ın heyecanla beklediği hediyesi elimize geçince hemen ailesiyle iletişime geçtik ve uygun bir zamanda evine ulaştırdık. Ailesi hediyeyi çok beğendiğini, Emirhan'ın severek oynadığını belirtti. Ona bu heyecan ve mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: