BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir Ramazan - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Emir 12 yaşında. Hastanemizde akut herediter anjio ödem (kalıtsal allerjik bir hastalık) tanısıyla misafir ediyoruz. Bizi ilk başta biraz çekingen karşıladı oyun oynadıkça açıldı. Anlat bakalım oynadık ve oynarken de çok eğlendik. 6.sınıfa gidiyor ve en sevdiği ders matematik. Doktor ya da hakim olmak istediğini söyledi. Karikatüre karşı ilgisi var eskiden karikatürle ilgili bir youtube kanalı varmış. Tekrar youtube kanalı açarsa onu destekleyeceğimize dair söz verdik.Okula bisikletiyle gidip geliyor ancak bisikletinin kırıldığını söyledi . Emir'in bizden dileği de kırmızı bir bisiklet. Emir'in dileğini gerçekleştirip sevincine ortak olmak ister misiniz?

Kırmızı bisikletini teslim etmek için Emir hastaneye gelir gelmez ziyarete gittik. Emir kırmızı bisikletini görünce çok sevindi. Bize çok teşekkür etti. Ona hastaneye geldiğinde bizi mutlaka aramasını söyledik. Bize ve Emir'e bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze ve Leyla'dan Sonra ailesine çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: