BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berat - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Genel Pediatri servisinde İmmün yetmezliği (bağışıklık sistemindeki fonksiyon bozukluğu) tedavisi gören 5 yaşındaki küçük arkadaşımız Berat'ın ziyaretine gittik. Odaya girdiğimiz an meraklı bakışlarıyla bizi izleyen küçüğümüzle hemen oyun oynamaya başladık. Oyunlarda gerçekten çok başarılı ve heyecanlı olan Berat'ın mutluluğuna ortak olmak bizi de çok mutlu etti. Berat oyun esnasındaki konuşmamızda büyüdüğünde polis olup bizi korumak istediğini söyleyerek hepimizi çok duygulandırdı. Dileğini sorduğumuzda öncesinde çekingen davransada Uzaktan Kumandalı Polis Arabası istediğini söyledi. Bu dileğini gerçekleştirip minik polisimizi mutlu etmek ister misiniz ?

Bugün sevgili miniğimiz Berat’ın hediyesi geldi. İlk başta ne olmak istediğini sorduğumuzda kararsız kalmıştı ama sonra polis olmak istediğini söyledi. Hediye seçiminde de bir o kadar karasızdı. Ve bizden uzaktan kumandalı polis arabası istediğine karar verdi. Biz de dileğini ulaştırdık. Hediyesini teslim etmek için gittiğimizde bizi heyecanla bekliyordu. Hediyesini sevinçle aldı. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Umarım gelecekte de hayallerine kavuşarak iyi bir polis olur ve gerçek polis arabası kullanır miniğimiz. Miniğimiz Berat’ı ve nice çocukları mutlu eden gönüllülerimize ve Leyla'dan Sonra ailesine teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: