BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bahadır Eymen - Meram Tıp Fakültesi

1 1

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli ama serin bir Konya gününde derslerin yoğunluğu arasında tatlı bir mola vermek için İmmünoloji servisinin yolunu tuttuk. Hastaneye gidince Bahadır Eymen ile tanıştık. Bahadır Eymen 9 yaşında ve İmmün Yetmezlik (Bağışıklık sisteminin yetmezliği) tanısıyla tedavi görüyor. Bahadır Eymen neşeli ve konuşkan bir çocuk. Bizi sıcakkanlı ve ilgili karşıladı. Önce uzun süre Bil Bakalım Kim? oynayıp bir yandan da sohbet ettik. Oyun oynarken ne kadar keyif aldığı sıcacık gülümsemesinden belliydi. Bahadır Eymen'in 2 kardeşi var ve onlara ağabeylik etmeyi çok seviyor. Fenerbahçe'yi tutuyor ve dışarıda top oynamaktan, futbol maçı yapmaktan çok keyif alıyor. Arabalarla oynamayı da çok seviyor.  Okulla arası gayet iyi. En sevdiği ders ise matematik en çok da bölme işlemini seviyor. İleride iç mimar olmak istiyormuş. Ayrılmadan önce ona mavi renkli oyun hamurunu verince çok sevindi. En sevdiği rengin mavi olduğunu ve Şirin Baba'yı sevdiğini söyledi. Güler yüzlü miniğimiz Bahadır Eymen'in dileği ise "Robota Dönüşen Araba". Dileğini gerçekleştirip güzel gülümsemesine ortak olmak ister misiniz?

Bahadır Eymen'in hediyesi elimize ulaşınca çok mutlu olduk. Hemen annesi ile iletişime geçip hastanede olacakları günü öğrendik. O gün gelince de hediyemizi alıp yola koyulduk. Gönüllümüz, Eymen'e dileğinin yanında farklı hediyeler de göndermişti. Hediyelerini gören Eymen çok mutlu oldu. Onun bu mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: