BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aslı - Meram Tıp Fakültesi

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 11 yaşındaki Aslı ile çok güzel vakit geçirdik, sıcakkanlılığı ve hayat dolu oluşuyla kalbimizi fethetti. Kendisinin immün yetmezliği (bağışıklık sistemi zayıflığı) ve kronik astımı (solunum zorluğu) olmasına rağmen yüzündeki tebessümle hepsinin karşısında güçlü bir duruşu var miniğimizin. Oyunlarla başlayan sohbetimizin devamında Einstein'dan tutun da okuldaki arkadaşlarıyla ilişkilerine kadar her türlü konuda konuştuk Aslı ile. Ve öğrendik ki kendisi beyin cerrahı olup beynimizin gizemlerini çözmeyi kendine hedef edinen ve bu yolda da gayet istikrarlı olan nice güzel hayallere sahip bir miniğimizmiş. Onun hayallerine en azından şimdilik dokunabilmek adına Aslı'nın dileği olan doktor setini temin edebilirsek ne kadar mutlu olacağını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle Aslı'nın hayalini desteklerinizle gerçekleştireceğimize gönülden inanıyoruz. 

Bugün Aslı'nın ziyaretine onun hekimlik hayaline uygun bir hediyeyle, doktor setiyle, gittik. Aslı'yla biraz muhabbet ettik ve Aslı'nın hediyesini teslim ettik. Biz heyecanlıydık ama o bizden de heyecanlıydı. Gönüllümüz sayesinde Aslı'nın mutluluk ve heyecanına biz de ortak olduk ve devamının da geleceğini ümit ettiğimiz bir bağ oluştu aramızda. Aslı'nın en kısa zamanda sağlığına kavuşup, ileride bizim meslektaşımız olacağı günleri de görmeyi umuyoruz. Aslı'ya bu mutluluğu yaşattığı için gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: