BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali Efe - Meram Tıp Fakültesi

1 1

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Nefrotik Sendrom (bir çeşit böbrek hastalığı) tedavisi gören 4 yaşındaki Ali Efe'yi ziyaret ettik. İlk önce annesiyle iletişime geçip hastalığı hakkında bilgi sahibi olduk. Annesi bize 3 gün önce nefrotik sendrom tanısı konulduğunu söyledi. Tatlı miniğimiz ilk başlarda bizden biraz korktu ama oynamaya başlayınca hemen alıştı. Son yarım saatimizi yapboz yaparak ve süper doktor oynayarak geçirdik. Efe'nin büyüyünce asker olmak istediğini ve asker kıyafetlerini de çok sevdiğini öğrendik. Efe'nin de çoğu erkek çocuğu gibi arabaya merakı var ve bizden dileği de uzaktan kumandalı sarı araba. Minik Efe'mizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Ali Efe’nin hediyesinin geldiğini öğrenince hemen ailesiyle iletişime geçtik. Burada olduklarını öğrenince hediyesini teslim etmek için hastaneye gittik. Çok tatlı bir şekilde bizi karşıladı. Hediyesini verince çok mutlu oldu miniğimiz. Ailesi bize teşekkürlerini iletti, biz de Leyla'dan Sonra ailesine ve gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: