BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahsen - Meram Tıp Fakültesi

1 1

Meram Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde tedavi gören Ahsen ile tanıştık. Ahsen'in tanısı Kistik Fibrozis (Doğumdan itibaren pek çok organın salgı bezlerini etkileyerek fonksiyon bozukluklarına yol açan kalıtsal bir hastalık).Ahsen neşeli, hayat dolu bir miniğimiz. Onunla tanışmak bizi çok mutlu etti, etkiledi. Hayatımız boyunca unutmayacağımız güzel vakit geçirdik Ahsen'le. Ben kimim, isim şehir, kelime türetme gibi oyunlar oynadık, oynarken de ondan dileğini öğrendik. Geceleri bir tane peluş kedisi varmış ona sarılıp uyuyormuş yoksa korkuyormuş. Yumuşak, peluş hayvanları seven Ahsen' in bizden de dileği büyük peluş ayı oldu. Siz de Ahsen'in bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün Ahsen'in hediyesini teslim etmek üzere hastaneye gittik. Güzel miniğimiz de bizi bekliyormuş zaten. Her gün annesine 'Ayıcığım ne zaman gelecek?' diye soruyormuş. Hediyeyi görünce hastaneyi ayağa kaldıran bir sevinç çığlığı attı. Tam hayalindeki gibiymiş o kadar mutlu oldu ki bütün hemşireleri etrafımıza topladı çılgın kız. Ahsen'e bu mutluluğu yaşatan ve böyle güzel hediye seçen değerli gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: