BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep Erva - Kocaeli Tıp Fakültesi

1 1

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk ama güneşin içimizi ısıttığı bir günde oyuncaklarımızı ve boyama kitaplarımızı alıp heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuk.  4 yaşındaki güzeller güzeli Zeynep Erva ile tanıştık. Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısıyla bulunan Zeynep Erva tüm sevecenliğiyle bizi karşıladı. Sanki yıllardır bizi tanıyormuş gibiydi, hiç yabancılık çekmedi. Birlikte denge oyunu oynadık. Bu oyunu çok sevdiğini, evde de bu oyunu oynadığını söyledi. Boyama etkinliği yaptığımızda barbie resimleri görünce gözlerindeki mutluluğu görmek çok güzeldi. Yaptığımız minik sohbette barbie bebekleri çok sevdiğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda bizden "Barbie Dolabı" istediğini söyledi. Siz de bu tatlı miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Güneşin hem bizi hem de içimizi ısıttığı bu güzel zamanlarda Zeynep Erva'nın hediyesinin geldiğini öğrendiğimizde heyecanla ailesiyle iletişime geçtik. Hediyesini teslim alan miniğimiz büyük bir sevinçle hediyesini inceledi ve çok mutlu olduğunu söyledi. Prensesimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek mutlu olmasına vesile olan ve onu gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: