BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizdeki Zeynep arkadaşımızla tanıştık. Zeynep 16 yaşında ve Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde yatmakta. Bizi güler yüzüyle karşılayan Zeyneple hemen tanıştıktan sonra Jenga oynamaya başladık. Çekişmeli geçen oyunumuzda hiç bir elde kaybetmedi. İleride hayalinin iç mimar olmak olduğundan bahsetti bize ve gitar çalmayı sevdiğini ama bir gitarının olmadığından bahsetti. Siz de Zeynepin bu dileğine ortak olup gerçekleştirmek ister misiniz?

Servise giden adımlarımız bu sefer büyük bir sevinçle gidiyordu .Miniğimizin bizi karşılaması bizi daha da mutlu etti .Hediyesini teslim etmiş olmanın ve gözlerindeki ışıltıyı görmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Miniğimizin gözlerindeki mutluluk ışıltısını gönüllüsüne atfediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: