BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Talha - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde zeki mi zeki Talha ile tanıştık. Talha 10 yaşında. Kistik fibrozis (Tüm salgı bezlerini etkileyen bir tür genetik bozukluk) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Odaya girdiğimizde kendisini bilgisayar başında gördük. Sohbetimiz esnasında da bilgisayarlara ve bilgisayar oyunlarına ilgisi olduğunu öğrendik. Sohbetimize çok güzel bir Tabu oyunu ile ara verdik. Çok eğlenceliydi. Zaman nasıl geçti inanın anlamadık. Bu arada Talha’nın tahmin yeteneğinin mükemmel olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Sohbetimizin devamında Talha'nın tarih öğretmeni olmak istediğini öğrendik. Bu arada Talha fanatik bir Fenerbahçeli. Talha'nın tam da bir Fenerbahçeliye layık dileği var; imzalı bir Fenerbahçe forması. Siz de Talha'nın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Çocuğumuz Talha Keskin’in istediği Fenerbahçe forması kendisine ulaştı.Ailesi çok mutlu olduğunu bildirdi.Bu mutluluğa sebep olan herkese teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: