BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sude Naz - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünki ziyaretimizde bizi güzeller güzeli kızımız Sude Naz karşıladı. Osteomiyelit (kemik iltihabı) hastası olan Sude Naz ile hemen tanıştık ve sanki çok daha önceden tanışıyormuş gibi sohbet etmeye başladık. Sude Naz 12 yaşında ama fikirleriyle davranışlarıyla yaşına göre çok olgun biri. Minik kızımız hayvanları çok sevdiğini, eskiden kedi beslediğini söyledi. Hatta bu öyle bir sevgi ki ilerde onlara daha iyi yaşam şartları oluşturup haklarını korumak için veteriner olmaya karar vermiş. Daha bu yaşta böyle şeyler düşünmesi bizi adeta büyüledi. Daha sonra uno oynamaya başladık. Bize ne kadar şanslı olduğunu göstermesi uzun sürmedi. En son veda vakti geldiğinde dileğini sorduğumuzda ise, gerçekleştiremeyeceğimizi düşünüp söylemek istemese de daha sonra, Enes Batur'la tanışmayı çok istediğini söyledi. Siz de Sude Naz'ın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Heyecanlı bir bekleyişin ardından Sude Naz'ımız hayranı olduğu Enes Batur’la görüntülü konuşma gerçekleştirdi.Sude’mizin mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyordu.Bazen heyecandan söyleyecek söz bulamasa da gözlerindeki ışıltı mutluluğunu anlatmaya yetiyordu.Enes Batur, Sude Naz da isterse Sude Naz ile bir gün geçirebileceğini söyledi. Bu mini hayran buluşmasında emeği geçenlere ve Sude Naz’ın bu isteğini kırmadığı ve görüntülü konuşmayı kabul ettiği için Enes Batur 'a teşekkür ederiz .

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: