BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Seyfullah - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanenin pediatri bölümüne giderken kardeşimizle tanışacağımız için heyecanlıydık. Hemen yanına gittik. Kardeşimiz 15 yaşındaki Seyfullah Yavuz. Seyfullah'a KOÜ Hastanesi'de Akut Romatizmal Ateş (eklem romatizması) tanısı konulmuş. İlaçla tedavisi hala devam ediyor. Odaya girdiğimizde başta bizimle konuşmak istemedi ama sonrasında geçirdiğimiz keyifli vakit kaynaşmamızı sağladı. Lise öğrencisi olduğunu öğrenince lise yıllarımızdan, arkadaşlarımızdan, hocalarımızdan ona bahsettik. Sonrasında tabu oynadık. Çok eğlendik. İlaç saati gelince tedavisinin nasıl gittiğini sorduk. İyiye gittiğini öğrenince mutlu olduk. Bilgisayar mühendisi olmak istiyormuş.Futbol oynamayı çok sevdiğini söyledi ve koyu bir futbol muhabbeti açıldı. Hediye olarak ne istediğini sorunca başta söylemek istemese de yoğun ısrarımız üzerine yeni sezon Fenerbahçe forması istediğini öğrendik. Peki siz de dünyalar tatlısı Seyfullah'ın dileğini gerçekleştirip yüzündeki masum tebessüme ortak olmak ister misiniz?

Bazı aksaklıklardan dolayı gecikmeli olsa da Seyfullah'ın önceden teslim ettiğimiz hediyeyi mutlulukla karşıladığını belirtmek isteriz. Zira iyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Seyfullah'ın hediyesini Kocaeli Unifeb Taraftar Toplululuğu karşıladı. Ayrıca  istediği bir vakitte futbol veya basketbol maçına götürebilceklerini de aktardılar. Umarız Seyfullah maç keyfini Fenerbahçeli arkadaşlarıyla tadar. Dileğini karşılayan Kocaeli Unifeb Taraftar Toplululuğu'na teşekkürlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: