BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şevval Fatma - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisinde 12 yaşındaki Şevval ile tanıştık. Şevval’e 4 gün önce hastanemizde miyokartid (kalp kası iltihabı) tanısı konuldu. Şevval bizi güler yüzüyle karşıladı. Onunla tabu oynadık ve bu konuda çok iyi olduğunu söyleyebilirim.  Şevval bize kendinden de bahsetmeyi ihmal etmedi. İleride tercüman olmak istediğini ve İngilizce kursuna gidip İngilizcesini geliştirmek istediğini söyledi. Bizim Şevval’in ileride çok iyi bir tercüman olacağına inancımız tam.  Şevval o kadar sıcakkanlı ve içten ki gülümsemesiyle sizi de gülümsetebilen bir çocuk ve onun bir dileği var. Şevval aynı zamanda müzikle de çok ilgili ve saz çalmak istiyor. Peki siz de Şevval’e bir saz hediye edip onun güler yüzünün bir kez de sizin sayenizde gülmesini ister misiniz?

Şevval yaz tatilinden bu yana öğrendiği sazına kavuştu ve evde pratik yapabileceği müzik aleti olduğu için de çok mutlu olduğunu belirtti.Kızımızın bu mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: