BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Faruk - Kocaeli Tıp Fakültesi

1 1

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanemizde ziyaret ettiğimiz,Tip 1 diyabeti (şeker hastalığı) olan 15 yaşındaki Ömer Faruk’la tanıştığımız için çok mutlu olduk. Odaya girdiğimiz ilk andan itibaren bizimle çok güzel iletişim kurdu. Önce sohbet ettik, biraz kitap okuduk. Kağıttan kaplumbağa yapmayı bile öğrendik beraber.

 Ömer ilerde yazılım mühendisi olmak istiyor. Basketbol ve voleybol oynamayı da çok seviyormuş.

 Ömer’in bizden dileği ise paten. Dileğinin gerçek olmasını sağlayıp, onu mutlu etmeyi ister misiniz? :)

Bugün Ömer’in hediyesini verdik. Hediyeyi alınca çok heyecanlandı. Bol bol teşekkür etti . Sonra hediyesiyle fotoğrafını attı ve bizden gönüllümüze teşekkür etmemizi rica etti. Ömer’in bu mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: