BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün bizi hastanemizin Pediatri servisinden Muhammed karşıladı. Bizi heyecan ile karşılayan Muhammed 16 yaşında ve Ewing Sarkomu (bir çeşit kemik kanseri) hastası. Kendisi ile çok güzel vakit geçirdik. Muhammed ile birlikte Tabu  oynadık. Oldukça çekişmeli bir oyun olurken Muhammed başarılı anlatımlarıyla ve tahminleriyle takımına puanlar kazandırdı. Daha sonra biraz muhabbet ettik. Kendisine ileride ne olmak istediğini sorduğumuzda, Kuran kursu hocası olmak istediğini söyledi. Bize hobilerinden de bahseden Muhammed kitap okumaktan, bisiklet sürmekten ve bilgisayar oynamaktan hoşlandığını söyledi. Dileğini  sorduğumuzda bir an gözleri parladı ve uzun bir düşünme sürecinden sonra bize kalın lastikli yeşil renkli bir bisiklet istediğini söyledi. Muhammed'in bu dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Muhammet Ali'nin hediyesiyle karşılaştığı anı görmek, yüzündeki mutluluğa ortak olmak bizlere yeniden 'İyi ki' dedirtti.Gönüllümüze en içten teşekkürlerimizi iletiriz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: