BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 6613 - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Leyla’dan Sonra Projesi kapsamında ziyaretimizi gerçekleştirdik. 16 yaşındaki sevimli kardeşimiz ilk başta çekingen davransa da bizimle konuştukça rahatladı ve kendinden bahsetmeye başladı. Oyun oynarken eğlenerek birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. İleride başarılı bir yazılım mühendisi olmayı istediğini söyledi. Bu amacına ulaşmak için çalışması gerektiğinin bilincinde, sorumluluk sahibi bir çocuktu. İleride denizi sevdiği için özellikle İzmir’de yaşamak istediğini söyledi. Narnia Günlükleri'nin favori filmlerinden olduğunu anlattı. Ayrıca futbola da çok ilgisi olduğunu öğrendiğimiz kardeşimiz, ona dileğini sorduğumuzda bize Şampiyonlar Ligi topu istediğini söyledi. Bu dileği gerçekleştirerek kardeşimizi mutlu etmek istemez misiniz?

Kardeşimiz şampiyonlar ligi topuna kavuştuğunda ondan mutlusu yoktu. Gönüllüsüne ve bizlere kocaman teşekkürler edip gülücüklerini saçtı. Dileğini gerçekleştiren gönüllüsüne çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: