BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melih Efe - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yeni yılda yeni umutlar, yeni mutluluklar! diyerek yazı aratmayan bir ocak gününde miniğimizi ziyaret etmek için önlüklerimizi giyip Enfeksiyon servisimizin yolunun tuttuk. Odaya girdiğimizde Melih çok mutlu oldu, heyecanla bizi bekliyormuş. Melih 6 yaşında ve bu sene 1. sınıfa başlamış, bize hangi harfleri öğrendiğini, kardeşlerini, en çok neleri izlemeyi sevdiğini anlattı ve sonrasında beraber Cars yapbozu yaptık. Miniğimiz bu konuda oldukça başarılı ve hızlıydı yapbozu hemen bitirdik sonrasında Melihle beraber Jenga oynadık ve bu oyunda da galip oldu. Miniğimiz Alerjik astım (Alerjen madde ile temas sonrası gelişen nefes darlığıyla karakterize hastalık)  tanısıyla hastanemizde bulunuyor 

Melih'e ne olmak istediği sorduğumuzda henüz karar veremediğini söyledi. Ona dileğini sorduğumuzda "Akülü Araba" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: