BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melek - Kocaeli Tıp Fakültesi

1 1

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Melek ile Pediatri servisinde tanıştık. Miniğimiz hastanemizde Hidrosefali (Beyin omurilik sıvısının çoğalmasıyla kafatasının büyümesine sebep olan hastalık) tanısıyla bulunuyor. 5 yaşındaki miniğimiz elimizdeki oyuncakları gördüğünde gözlerinin içi parladı. Bir sürü oyun oynadık ama bizimle en çok boyama yapmayı sevdi. Evinde ise en çok sevdiği şey oyuncak bebeklerle oynamakmış. Sıra dileğini sormaya geldiğinde bizlere " Oyuncak Peluş Bebek" istediğini söyledi. Biz yanından ayrılırken de çok mutlu bir şekilde el salladı, öpücükler attı. Sizde bu tatlı meleğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Soğuk bir kış gününde miniğimiz Melek'in hediyesinin bize ulaştığı haberini aldığımızda büyük bir mutlulukla aileyle iletişime geçtik. Miniğimizin hediyesi kendisine ulaştığında çok mutlu olduğunu ve sıcacık tebessümüyle hediyesini incelediğini öğrendik. Oyuncaklarla oynamayı çok seven miniğimiz çok mutlu olmuş. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek mutlu olmasına vesile olan ve onu gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: