BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hatice erva - Kocaeli Tıp Fakültesi

1 1

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir aralık sabahında yapacağımız ziyaretin heyecanıyla Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Pediatri servisinde Truncus Arteriozus ( Doğuştan kalp hastalığı) tanısıyla bulunan Hatice Erva ile karşılaştık. 6 yaşındaki güzeller güzeli miniğimiz bizi heyecanla bekliyordu. Vakit kaybetmeden biz de onunla oyunlar oynadık. Oyun oynarken doktor rolüne girip arkadaşlarımızı tedavi etti. Aletlere oldukça hakim olan miniğimiz oyunda olduğu gibi gelecekte de doktor olmak istediğini büyük bir hevesle dile getirdi. Boyama yaparken Elsa'yı çok sevdiğini öğrendik. Boyama kitabında Elsa'yı boyarkenki mutluluğu görülmeye değerdi. Sevimli yüzü, tatlı mimikleriyle içimizde çiçekler açtı, bahar getirdi bu soğuk günlere.  Ziyaretimizin sonuna  gelirken bir dileğini sorduk. Bizlere " Elsa'lı kıyafetler" istediğini söyledi. Siz de bu tatlı miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Hatice Erva'nın hediyesinin bize ulaştığı haberini aldığımızda büyük bir mutlulukla aileyle iletişime geçtik ve miniğimizin yanına doğru yola çıktık. Odaya gittiğimizde miniğimiz çizgi film izliyordu ve hediyesinin geldiğini öğrenince büyük bir mutlulukla yatağından kalktı ve heyecanla hediyesini açtı. Hediyesini mutlulukla ve sıcacık tebessümüyle inceledi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek mutlu olmasına vesile olan ve onu gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: