BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatmanur - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yeni yıla sayılı günler kala yine bir miniğimizin dileğini almak için heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuk ve orada Fatmanur ile tanıştık. Prensesimiz Transvers Miyelit (Omuriliğin tam kesit iltihabı) tanısıyla hastanemizde bulunuyor. Miniğimizle yaptığımız güzel sohbetimizin sonunda 2. sınıf öğrencisi olan prensesimizin matematiği çok sevdiğini öğrendik. Birlikte çok güzel oyunlar oynadık. Boyama yaptık ve mor rengi çok sevdiğini öğrendik. Bir süredir hastanede yattığı için miniğimizle vakit geçirmek bizi de çok mutlu etti. Güzeller güzeli prensesimize dileğini sorduğumuzda ise hastanede yatarken giymek için "Eşofman takımı" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzünde bir tebessüm oluşturmak ister misiniz?


Soğuk bir kış gününde Fatmanur'un hediyesinin bize ulaştığı haberini alınca hediyeyi teslim etmek üzere aileyle görüştük. Heyecanla hediyesini teslim alan miniğimizden haber bekledik. Hediyesi ulaşan miniğimiz çok mutlu olmuş. Prensesimiz hediyesini görünce gözleri ışıl ışıl parlamış ve giymek istemiş. Mor rengi seven miniğimizin bu dileğini gerçekleştirerek mutlu olmasını sağlayan ve onu gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: