BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eymen - Kocaeli Tıp Fakültesi

1 1

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde tatlı mı tatlı Eymen ile tanıştık. 2 yaşındaki Eylem Çölyak (gluten adlı proteine karşı süreğen alerjiye bağlı kompleks bir hastalık) ve kilo kaybı nedeni ile hastanemizde tedavi görüyor. Eymen odada bizi insanın içini ısıtan o güzel bakışlarıyla karşıladı. Eymen ile oyun hamurlarıyla oynamaya karar verdik. Oynarken konuşmayı pek sevmese de o güzel bakışları ve mükemmel gülümsemesi ile bize duygularını yansıtmayı başarıyordu. Oyun çok keyifli geçti. Ziyaretimizin sonlarına doğru öğrendik ki Eymen araba ile gezmeyi çok seviyormuş. Bize ilettiği dilek de bu sevgisinin bir göstergesi aslında. Eymen bizden mavi bir akülü araba istedi. Eymenin yüzündeki güzel gülümsemesinin sebebi olmak, onu çok mutlu edecek bu dileği gerçekleştirmek ister misiniz?

Miniğimiz Eymen'in hediyesini kendisine ulaştırdık. Fotoğraftan mutluluğu buraya bize kadar ulaştı. Biz de bu durumdan oldukça memnun ve mutluyuz. Gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: