BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ertuğrul - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Pediatri servisinde olan 2 yaşındaki minik prensimiz Ertuğrulla tanıştık. Ertuğrul hastanemizde Menenjit (beyin ve omuriliği saran zarların iltihaplanması) nedeniyle kalmaktadır. İlk başta çekingen davransa da kısa bir süre sonra bize alıştı ve oyuncak arabalarla oynadık. Daha sonra kendisi kadar tatlı olan ablasının gelmesiyle de hep beraber rengarenk kalemlerle boyama yaptık. Ziyaretimizin sonlarına doğru bir dileğini sorduğumuzda ise oyuncak ayı istediğini öğrendik. Siz de bu miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutlu etmek ister misiniz?

Ertuğrul’un ayıcığı kendisine ulaştı ve ailesi miniğimizin çok mutlu olduğunu söyledi. Çocuğumuzun  yüzündeki minik tebessümünden ötürü gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: