BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ebrar Nur - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Miniğimizin Ebrar 6 yaşında güzeller güzeli bir kız. Karaciğer nakli olduğu için hastanemizde kalıyormuş Ebrar. Bizi görünce çok mutlu oldu ve heyecanlandı. Tam bir prenses kendisi. Küçücük ama çok güçlü. Biraz utangaç ama çoook çook tatlı. Beraber şarkılar söyledik. Oyunlar oynadık. Boyama yaptık. O doktor oldu bebeğini tedavi etti. O kadar mutlu oldu ki. Bir çoçuğun gülümsemesini sağlamak inanılmaz güzel bir şey. Ebrar ileride polis olmak istiyor ve eminim ki harika bir polis olacak. Polis arabası kullanana kadar da barbie ve arabasıyla idare edecek artık. Ebrar'ın isteği barbie ve arabası. Eminiz dileği gerçekleştiğinde çok mutlu olacak. Siz de Ebrar’ın dileğini karşılayıp onun parlayan gözlerine parıltı katmaya ne dersiniz?

Ebrarın hastaneye kontrole gelirken hediye için sabırsızlandığını annesinden öğrendik. Zira ilk tepkisinden anladığımız kadarıyla çok mutlu oldu, bu mutluluğa vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: