BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Burak - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Cumhuriyet Bayramı’ndan sonraki günde hematolojide tanıştığımız Burak kardeşimiz ile eğlenceli ve bir o kadar da verimli bir zaman dilimini paylaştık. Kendisi 8 yaşında ve yaklaşık 1 ay sonra 9 olacak bir ALL hastası (bir çeşit kan kanseri). Birlikte mikado çöpleri oyununu oynadık ve çok da keyifli vakit geçirdik. Kendisi ileride bir doktor olmak istiyor ve aynı zamanda da bir hayvansever. Dileğini sorduğumuzda her ne kadar bize özel bir isteğinin olmadığını söylese de sonradan fotoğraflara olan ilgisinden dolayı bir İnstax fotoğraf makinesi istedi. Bu dileği gerçekleştirmemize yardım etmek ister misiniz?

Burak'ın hediyesinin ulaştığı bilgisini alırken annesi kendisinin çok mutlu olduğunu aktardı. Şimdiden birçok fotoğraf çektiğini söyledi. Bu mutluluk için gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: