BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Asel Derin - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisinde dünya tatlısı Asel ile tanıştık. Asel 2 yaşında ve hastanemizde Hemolitik Üremik Sendrom (bir çeşit böbrek rahatsızlığı) tanısı ile tedavi görmekte. Odaya girdiğimizde 2 yaşında olmasına rağmen çok zeki ve sıcakkanlı bir çocuk olduğunu gördük. Oyuncak arabaları çok sevdiğini bildiğimiz için yanımızda getirdiğimiz oyuncaklarla oynayarak çok güzel vakit geçirdik. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda biraz utandı ve net bir cevap alamayınca iş bize düştü. Meslekleri sıralarken öğretmen olmak ister misin diye sorduğumuzdaki gülüşünden öğretmen olmak istediğini anladık. Geçirdiğimiz bu güzel vakitten sonra dilek kısmına geldiğimizde bizi şaşırtan bir cevap aldık. En sevdiği renk yeşil olmasına rağmen bizden turuncu bir top istedi. Peki siz Asel'in bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Asel'in hediyesinin ulaştığı bilgisini aldık ardından hastaneye tekrardan kontrol amaçlı yatırılıdığını duyunca mini hediye olarak kanatlı barbieyle beraber ufak bir ziyaret daha gerçekleştirdik. Asel hediyelerinden gayet memnun görünüyordu. Miniğimizin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkürlerimizi iletiyoruz. :)


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: