BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdurrahman - Kocaeli Tıp Fakültesi

Kocaeli Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün okulumuzdaki Leyla'dan Sonra Kulübü aracılığıyla hematoloji servisindeki minik Abdurrahman'la tanıştık. Abdurrahman Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) (bir çeşit kanseri) hastalığından hastanemizde tedavi görmektedir. Miniğimizle beraber bir oyuncak kurmaya çalıştık. Abdurrahmanla bunu yaparken gerçekten çok zorlandık ancak sonunda kurmayı başardık ve miniğimiz oyuncağını çok beğendi. Turuncu saçlarıyla kendini ilk bakışta sevdiren Abdurrahman boyama yapmayı Transformers'ı çok seviyordu. Bir roket ve köpek resmini boyamıştı. Bir kelepçesi vardı büyüyünce polis olmak istediğini söyledi bize. Ziyaretin sonunda çekinerek de olsa Transformes oyuncak setini ne kadar çok istediğini gözlerinden okuyabildik. Siz de bu dileğini gerçekleştirerek çocuğumuzu mutlu etmek ister misiniz?

Minik Abdurrahman hediyesini gördüğünde gözleri ışıl ışıl olmuştu.Heyecanla paketini açtı ve çok mutlu oldu.Hediyeyi bize ulaştıran gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: