BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rosida - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

1

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Merhaba. Bugün hastanemizin pediatri bölümünde Rosida ile tanıştık. Kendisi 6 yaşında ve Nefrotik Sendrom (Protein Kaçağı) sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Bizi çok sıcak karşıladı. Onunla oyunlar oynadık, boyama yaptık, sohbet ettik. Sohbetimiz sırasında bize boyama yapmayı ve şarkı söylemeyi çok sevdiğini söyledi. Ve bize minik bir konser verdi. :) Rosida bize matematik dersini çok sevdiğini, gelecekte matematik öğretmeni olmak istediğini söyledi. Ayrıca Rosida'nın en büyük hayali de prenses olmakmış. Dileğini sorduğumuzda ise bizden barbie bebek istedi. Siz de minik prensesimizin dileğine ortak olur musunuz? :) :) 

Minik prensesimizin hediyesini alınca çok sevindik ve heyecanlandık. Bir an önce onun da kavuşmasını istedik. Miniğimiz hediyesini görünce çok mutlu oldu ayrıca onu çok beğendi. Ailesi de hepimize çok teşekkür ettiğini söyledi. Emeği geçen herkese özellikle de bize bu güzel anı yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: