BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rojda - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Merhaba Rojda hastanemizin hematoloji bölümüne yatmaktaydı.Onun odasına gidip onunla  tanıştık,konuştuk.Rojda'ya  önceden böbrek nakli yapılmıştı ve daha önceden beyin kanaması geçirmişti.O yüzden onunla vakit geçirirken elimizden geldiğince miniğimizi yormamaya çalıştık.Hayat dolu ve çok sevecen bir çocuktu.Beraber resim çizdik ve boyama yaptık.Çok güzel  vakit geçirdik.Bir de bir dileğini istedik miniğimizden. Bizden 4 tekerlekli pembe bisiklet istedi.Siz  miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? Umarız dileği en kısa zamanda gerçekleştirilir.  :)

Rojda bizden istediği pembe bisiklet dileğine kavuştu.Hediyesini görünce çok mutlu oldu.Hemen binmek istedi.Tüm gönüllerimize teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: