BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Menekşe Zümra - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

1 1

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün okul çıkışı 3 arkadaş gittiğimiz genel pediatri servisinde tanıştık Menekşe Zümra ile. 5 yaşındaki Zümra'yı ASD (kalbin kulakçıkları arasındaki duvarda delik) tanısıyla hastanemizde misafir ediyoruz. Odasına girdiğimizde çizgi film izliyordu. Samimi bir gülümseme ile karşıladı bizi. Boyama kitaplarımızı görünce çok mutlu oldu. Birlikte rengarenk kalemlerle boyama yapıp bil bakalım kim oynadık. En sevdiği rengin kırmızı olduğunu öğrendik. Büyüyünce de polis olmak istiyormuş. Sohbetimizin sonlarına doğru dileğini sorduğumuzda oyuncak fincan takımı istediğini söyledi bizlere. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna vesile olmak ister misiniz? 

Menekşe Zümra'nın hediyesinin geldiğini öğrenince hemen annesiyle iletişime geçtik. Ve miniğimize hediyesini ulaştırdık. Bizi ve hediyesini görünce çok mutlu oldu. Onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.Sevgiyle kalın. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: