BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Ali - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanemizde Mehmet Ali ile tanıştık.Kendisi tip 1 diyabet tanısı ile hastanemizde kalmaktaydı.Kapıdan içeri girdiğimizde bizi yüzündeki o kocaman gülümsemeyle karşıladı ve neşesini bize de aktardı.Ardından sohbet etmeye başladık ve polis olmak istediğini öğrendik.Daha sonra oyunlar oynadık.Oynadığımız oyunlardan “Bil Bakalım Kim?” oyununu çok sevmiş olacak ki bizden “Bil Bakalım Kim?” oyununu istediğini söyledi.Siz de bu dileği gerçekleştirip yüzünde gülümse oluşturmak ister misiniz? 

Hediyesini Mehmet Ali’ye ulaştırdığımızda çok mutlu oldu ve biz de onu görünce çok mutlu olduk. Lütfen hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmeye devam edelim, onların yüzleri hep gülsün.Sevgiyle kalın. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: