BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsa - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

1 1

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisimizdeki çok iyi bir oyuncu ve aynı zamanda çok dürüst biri olan İsa ile tanıştık.İlk geldiğimizde telefondan bir şeyler izliyor olsa da bizim geldiğimizi görünce telefonu bırakıp hemen bizimle konuşmaya başladı. İsa 11 yaşında. Tanısı henüz tam olarak belirlenememiş olsa da beyninde bir kitle olduğunu ve tedavisinin devam ettiğini öğrendik.İsa ile sohbet edince 6. sınıfa gittiğini,Türkçe ve Fen Bilimleri dersini çok sevdiğini öğrendik.Fenerbahçeli olduğunu ve futbolu çok sevdiğini de öğrendik.Sonradan Kızma Birader oynamaya başladık ama İsa bu oyunda çok iyiydi ve bazen taşını yesek de yine de bıkmadan kararlı bir şekilde devam etti ve tabii ki oyunumuzu İsa kazandı.Oyunumuz bittikten sonra ona bizden istediği dileği sorduk.Bir süre düşündükten sonra Fenerbahçeli olduğundan dolayı sarı-mavi renkli bisiklet istediğini söyledi. İsa'nın bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmeye ne dersiniz?

İsa ile tanıştığımızda fenerbahçeli olduğunu ve sarı ile mavi renklerini çok sevdiğini söylemişti bize.Dileği de bu renklerde bisikleti olmasıydı.İsa'mızın dilediği bisikleti ona ulaştırdık.Annesi çok mutlu olduğunu söyledi. Miniğimize bu sevinci yaşatan gönüllülerimize teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: