BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İlkim Hira - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün dünya tatlısı bir kızla tanıştık. İsmi İlkim Hira. Epilepsi rahatsızlığına sahip. O kadar sıcakkanlı bir çocuk ki...Bize hemen alıştı ve arkadaş olduk. Birlikte boyamalar yaptık. Bize büyüyünce doktor olmak istediğini söyledi aynı bizler gibi. Barbie bebekleri çok sevdiğini söyleyen ve ilk tanıştığımızda bize bebeğini gösteren bu miniğimizin bizden dileği Barbie'nin Karavanı oldu. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz?

Hastaneden taburcu olduğunu öğrendiğimiz bu güzeller güzeli kızın hediyesini verdik bugün. Büyük bir heyecanla paketi açan İlkim hemen bizimle birlikte oynamaya başladı karavanıyla. Yüzündeki her şeyi anlatan mutluluğa sebep olan gönüllümüze çoook teşekkür ediyoruz.Sevgiyle kalın. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: